Avşa Konaklama

avşa adası

Tatil sezonu yaklaşırken İstanbul, Tekirdağ, Balıkesir ve Bursa gibi illere yakınlığı ile bilinen avşa ,zengin konaklama seçenekleri sunmaya devam etmektedir. Otel, motel, pansiyon, ev ve tatil köyü gibi farklı konaklama alternatiflerinin bulunduğu Avşa’da seçenekler çok fazladır. Tüm bu alternatifler hakkında bilgi almak, mekanların adres ve telefon bilgilerine ulaşmak için siz de sitemizi tercih edebilirsiniz.

Avşa Adası Marmara Denizi’nin en büyük adası olma özelliğine sahiptir. Uzun plajları, farklı konaklama alternatifleri, gece hayatı, alışveriş yerleri, yeme içme ve benzer konularda tatilcilerin beklentilerini karşılamaktadır. Farklı tatil tercihlerine yanıt verebilen avşa bu yaz da sizleri ağırlamaya hazırdır. Avsa.com olarak konaklama, yeme içme, ulaşım ve bunun gibi daha pek çok konuda bilgiler vermeye devam ediyoruz.

Özellikle bayram, haftasonu ve kısa tatiller için Avşa Adası çok iyi bir seçenektir. Marmara Bölgesi’nde pek çok yerleşim merkezine yakın konumdadır. Tam bir tatil cenneti olan adada sayısız avşa otelleri seçeneği bulunmaktadır. Bu otelleri incelemek, bilgi almak ve iletişim bilgilerine ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Avşa Adası’nda geçireceğiniz günler anılarınıza kazanıcaktır. Gündüz deniz, kum ve güneşin tadını çıkartırken, akşamları da yemek eşliğinde gün batımını izledikten sonra gece kulüplerinde eğlenceye doyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir