Kalorifer Tesisatı Bakımı Nasıl Yapılır

Ankara’da hizmet veren kalorifer bakım firması olarak evinizde yer alan tesisatların bakımlarını yapıyor, tıkanıkları açarak sıcak su sirkülasyonlarının daha sağlıklı ve daha ekonomik bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Ankara petek temizleme hizmeti ile peteklerin içinde biriken cürufların ve pisliklerin temizlenmesini sağlayarak hem sıcak su sirkülasyonunun gerçekleşmesini hem de evinizin istediğiniz gibi ısıtılmasını sağlıyoruz. ,

Bir Anlara firması olarak petek temizliği dışında buradan inceleyebileceğiniz tesisat bakımları ve tıkanıklık açma hizmetlerini de profesyonel ekipler ile veriyoruz. Ankara tıkanıklık açma hizmeti ile tesisat borularının içinde biriken pisliklerin boşaltma ağzından dışarı atılmasını, sıcak su sirkülasyonunun daha kolay yapılmasına katkı sağlıyoruz.

Kalorifer bakımı ve petek temizliği ile birlikte tesisat bakımları hizmeti de veren firmamız Ankara tesisat bakım, onarım ve temizlik hizmeti ile kalorifer ile evinizin ısıtılmasını sağlıyoruz. Tesisat bakımı profesyonellik ve teknik gerektiren işlemlerdir. Tecrübeli ve profesyonel çalışanlarımı zile banyonuzda yer alan boşaltma vanası ile tüm tesisatın bakımı sonrasında iç basınç testi ile temizliğini de yapıyor, kaloriferlerinizin uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir