Kişiye Özel Gülüş Tasarımı Hizmetleri

Son dönemlerin en ünlü estetik uygulamalarından birisi olan gülüş tasarımı ve estetiği, hastaların ağız, diş ve yüzlerinin estetik anlamda birbiri ile uyumlu hale getirilmesi ve en iyi gülüşün elde edilmesi amacıyla gerçekleştirilmektedir. Her hastaya göre farklılaşan bir dizi uygulamayı bünyesinde barındıran gülüş tasarımı, yediden yetmişe kadın ya da erkek pek çok kişinin rağbet ettiği güzellik uygulamalarına örnek olarak da verilebilmektedir.

Gülüş Tasarımı ile Sağlıklı ve Güzel Gülüşler 

Diş beyazlatma, diş çürüğü temizleme, dolgu, diş kaplaması ve daha farklı birçok işlemden meydana gelen gülüş tasarımında ilk aşamada hastalar ile bireysel görüşme sağlanmakta ve en kusursuz gülüşü elde edebilmek için gereken işlemlerin haritası çizilmektedir. Bilgisayar ortamında çizilen söz konusu haritadan sonra ise hızlı ve eksiksiz bir şekilde diş ve diş etlerinde çeşitli tedavi yöntemlerine başlanabilmektedir.

Çok da maliyetli bir güzellik uygulaması olmayan gülüş tasarımı uygulamasında hastaların dişleri ve diş etleri yüz bölgelerinin tamamı ile birlikte değerlendirilmektedir.

Bu amaçla harita çizme aşamasında dişin, dudakların, diş etlerinin ve yüz yapısının birbirine yeterince uygun olmasına büyük özen gösterilmektedir. Bu da bizlere her gülüş tasarımının her bireye uygun olmayacağını ve en doğru tasarım için mutlaka uzman bir estetisyene danışılması gerektiğini kanıtlar niteliktedir. Zira yalnızca bu alanda profesyonel olan kişilerin ellerinde gülüş tasarım hizmetlerinden gerçek anlamda verim alınabilmekte ve kusursuz sonuçlar ile karşılaşılabilmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir