Kolay Kredi Kartı Temini

vekalet nasıl iptal edilir

18 yaşından küçük olup kredi kartı almak isteyenlere özel özel olarak küçük yaşa kredikartı veren bankalar bazı şartları yerine getirmenizi istiyorlar. Bu şartların başında anne veya baba kontrolünde kredi kartı başvurusu yapılması geliyor.

Kredi kartı başvurusu yaparken veliniz ile birlikte giderek başvuru yapabilir ve başvuru evraklarına anne veya babanız gözetiminde imza atmanız gereklidir. Kredi kartından dolayı oluşacak borçlar ve ödemeler anne veya babanız bağlayacağı için bankalar bu yöntemi şart koşmaktadır. Prosedür içn tüm bilgileri öğrenmek adına kredivepara.com adresini ziyaret ediniz.

18 yaşından küçükler için kredi kartı başvurularından önce aynı bankadan bir hesap açtırmış olmaları da yerine getirmeleri istenen bir diğer şarttır. Açılan hesaba anne veya babanın tam yetkili olarak tanımlanması gereklidir. Yetki işlemi sonrasında kredi kartı başvurusu yapılabilir.

Vekalet İptal Etme

Adınıza vermiş olduğunuz vekalet nasıl iptal edilir diye düşünüyorsanız izleyeceğiniz yöntem çok basittir. Vekalet verirken gittiğiniz notere giderek azilname düzenletmek istediğiniz söyleyerek vekaletinizi iptal edebilirsiniz.

Vekaletler, noter aracılığı il everilen ve yine noter aracılığı ile düşürülen temsil belgeleridir. Bu nedenle vekaletinizi iptal etmek istediğinizde yapmanız gereken notere giderek vermiş olduğunuz vekaleti iptal ettiğiniz söylemek ve bir azilname düzenlenmesini sağlamaktır.

Vekalet iptali için uygulanabilecek tek yöntem budur. Noter dışında vekalet iptali yapacak herhangi bir kurum veya kuruluş yoktur. Noter dışında yasal olarak vekalet iptali yapamayacağınız gibi noter onayı olmadan da vekaletinizi iptal ettiremezsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir