Tutkallı Bloknot İçin Ekonomik Çözümler

Farklı formlarda ve ölçülerde baskısını yaptığımız tutkallı bloknot ürünleri için sizlere birçok alternatifi burada sunuyoruz. Öncelikle firmanızın bilgilerini her sayfaya baskı yapıyor ve müşterilerinizin sizin adınıza reklamınızı yapmasını sağlıyoruz. Sayfa sayısına göre size alternatif ürünler sunuyoruz, istek ve ihtiyaçlarınıza göre özel üretimler de yapıyoruz.

Modern ve teknolojik baskı sistemleri ile sizlere hizmet veren bir matbaa olarak şık tasarımlara sahip, ilgi çekici renklerde bloknot ürünleri üretiyoruz.

Bloknot ürünlerinde olduğu gibi karton çanta baskı ürünlerinde de sizlere alternatif seçenekler sunuyoruz. 3 farklı ölçüde sunmuş olduğumuz karton baskı çantalar için mat veya parlak  selefon tercihini, altın ve gümüş varak tercihini, kabartma veya sade seçimini sizlere bırakıyoruz. İsteklerinize ve adet sayısına göre fiyat teklifi sunduğumuz için ihtiyaçlarınızı en ekonomik şekilde karşılıyoruz.

Karton baskı çantalar üzerine firmanızın bilgilerini, logosunu baskı yapıyor, isteğinize göre firma bilgilerinin yer aldığı alanın parlak baskı olmasını sağlayarak daha belirgin olmasına katkı sağlıyoruz.

İstanbul Baskı olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm ofset ürünlerinde sizlere profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan bir firma olmanın verdiği öz güvenle sizlere alternatif içerikler hazırlıyor, seçenekler sunuyor ve ekonomik fiyatlar ile hizmet almanızı sağlıyoruz.

Farklı ebatlarda tutkallı bloknotlar, bloknot ürünleri, baskı çanta ürünleri ve çeşitlerini istek ve ihtiyaçlarınıza göre özel baskı şeklinde de üretiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir